Soudal Acryrub CF2 Acrylaatkit Wit

974

Advies verkoopprijs

Soudal Acryrub CF2 Acrylaatkit Wit: 6.95

HQ Pro Shop

Veel van onze producten zijn snel af te halen in onze HQ Pro Shop in Genemuiden. Op werkdagen binnen 2 uur beschikbaar.

Bekijk mogelijkheden

HQ
Persoonlijke hulp nodig?

Over Soudal Acryrub CF2 Acrylaatkit Wit

Soudal Acryrub CF2 Acrylaatkit 310 ml

Soudal Acryrub CF2 is een hoogwaardige, plasto-elastische één-component acrylaatkit op basis van acrylaatdispersie. De kit is ontwikkeld voor het afwerken van kieren, naden en aansluitingen op gangbare poreuze bouwondergronden die achteraf worden overschilderd. Een belangrijk voordeel is dat Acryrub CF2 al na 10 minuten overschilderbaar is.

Snel overschilderbaar

Acryrub CF2 is geschikt voor toepassingen waarbij snel kan worden doorgewerkt. De kit is na 10 minuten overschilderbaar met vele verftypes.

Toepassingen

Soudal Acryrub CF2 kan worden toegepast voor onder andere:

  • Het afwerken van kieren en naden op poreuze ondergronden
  • Aansluitvoegen in de bouwindustrie
  • Voegen tussen plint en muur
  • Voegen bij vensterbanken
  • Kieren tussen deuromlijstingen en pleisterwerk of gipsplaten
  • Afwerking van boord- en plafondlijsten
  • Afwerking van sierlijsten en profielen
  • Het opvullen en herstellen van scheuren en schroefgaten in muren en plafonds

Eigenschappen van Acryrub CF2

  • Acrylaatkit op basis van acrylaatdispersie
  • Plasto-elastisch
  • Één-component
  • Zeer goed verwerkbaar
  • Zeer vlot afwerkbaar
  • Overschilderbaar na 10 minuten
  • Overschilderbaar met vele verftypes
  • Kleurvast en waterdicht na uitharding
  • Fysische droging

Verwerking

Acryrub CF2 kan worden aangebracht met een handmatig, pneumatisch of accu kitpistool. Na het aanbrengen kan de kit worden afgewerkt met een spatel of plamuurmes. Afwerken kan droog of met een vochtige tool en schoon water.

De ondergrond dient draagvast, schoon, droog en vrij van stof en vet te zijn. Sterk poreuze ondergronden kunnen worden voorgestreken met verdunde Acryrub CF2, volgens de verhouding 1 deel Acryrub CF2 op 2 delen water.

Droging en overschilderen

De huidvorming bedraagt onder de opgegeven testomstandigheden circa 20 minuten. Acryrub CF2 is volgens Soudal al na 10 minuten overschilderbaar. De snelheid van huidvorming en uitharding kan variëren afhankelijk van onder andere temperatuur, vochtigheid en het type ondergrond.

Technische eigenschappen

  • Basis: acrylaatdispersie
  • Consistentie: pasta
  • Dichtheid: ca. 1,72 g/ml
  • Verwerkingstemperatuur: +5 °C tot +30 °C
  • Temperatuurbestendigheid: -20 °C tot +80 °C
  • Krimp na uitharding: ca. 30%
  • Rek bij breuk: ≥ 25%
  • Norm: EN 15651-1:2012, Type F-INT

Ondergronden

Acryrub CF2 hecht goed op gangbare poreuze bouwondergronden. Het product is niet geschikt voor natuursteen, bitumineuze ondergronden, glas en metaal. Soudal adviseert om vooraf een hechtings- en compatibiliteitstest uit te voeren.

Belangrijk om te weten

Acryrub CF2 is niet bedoeld voor toepassingen waarbij continue waterbelasting mogelijk is. De kit mag tijdens het drogingsproces niet worden aangebracht wanneer er gevaar is voor regen of vorst.

Voor professioneel gebruik is het belangrijk om de technische documentatie en de omstandigheden van de specifieke toepassing mee te nemen bij de productkeuze.

Specificaties

Backings type None
Droogtijd 20 minuten
Inhoud 310ml
Kant en Klaar Ja